Telefon
WhatsApp
Konum
Hakkımızda

Hakkımızda

 

1986 yılından bugüne kadar sanayi sektöründe ÖZMİRAÇ MAKİNE olarak faaliyet gösteren firmamız, Talaşlı imalat sektöründe Kalite ve Güven ile başarılı çalışmalara imza atmıştır.

Devamlı olarak gelişen sanayi sektörünü ve üretim teknolojisini yakından takip ederek 1995 yılında sulama, plastik ve boru sektörü için MAKİNE İMALATI’na adım atarak, hassasiyeti, maliyeti ve zaman tasarrufu çözümlerini hedef alıp makine seri üretimine başladık.

Firmamız ÖZMİRAÇ, Üretmiş olduğu makinelerin her bir parçasını kalite ve hassasiyetten ödün vermeyecek modern CNC tezgahlarla imal edip ayrıca üretilen makineler üzerinde kullanmış olduğu elektronik aksamları ağır şartlar altında çalışabilecek kapasiteye sahip ürünler seçerek ve müşterilerinin talebine, ihtiyacına göre makinelerin kullanımını en basit halde sunan otomasyon tasarımı ile sektör içerisinde müşteri memnuniyeti ve kalite konusunda adından başarıyla söz ettirmektedir.

Kurulduğu günden bugüne büyük bir azim ve sabırla çalışarak, Türkiye Piyasasının memnuniyetini ve güvenini gücüne dahil edip, Avrupa ülkeleri başta olmak üzere Dünyanın birçok ülkesinde ürünlerini ihraç etmeye başlamıştır.

ÖZMİRAÇ MAKİNA, Türkiye’de Makine imalatına başladığı ilk günden bu yana sektör içerisinde takip ettiği kalite çizgisinden ve belirlediği hedeflerden ödün vermeden ürün fiyatlarını piyasa koşullarının altında tutma garantisi vermektedir.

Yenilenen ve Gelişen güçlü yapımız ile gelecek yıllarda da siz değerli müşterilerimize Makine  çözümleriniz yeni ürünler sunmaya devam edeceğiz.